KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191095
nr 1219 1095
Oidentifierad konstnär. Signerad. Landskap. Olja på duk, 30x40
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:07:55
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr